Srpen 2014

vysvětlení

26. srpna 2014 v 13:30 | maya

Mohly jste si povšimnout (aspoň ten kdo sem občas zabloudí), že tento blog kapku stávkuje (kapku dost).

Bohužel (nebo na neštěstí? To je jedno…), jsem té povahy, která potřebuje vysvětlit, proč to tak je. (Jo, otravná rozhodně jsem :D). Snad to vyjde na pár řádků, které si (snad) někdo přečte.


Nejlepší bude, když začnu u sebe. Na blog úspěšně s*ru, a nijak mně to netrápí! Jsou prázdniny (sice už konec, ale co na tom sejde), každý si je chce užít po svém. A jak se dalo postřehnout blog nepatří do mého zájmu (prozatím). Přesto se z nějakého malicherného důvodu nedokážu vzdát psaní (otravných) článků.


Darlie-m, je to rebelka. Nevím, jak bych to slovo správně vystihla na ni. Prostě zkouší nové věci, nebojí se vyčuhovat z davu (což můžete poznat z jejích článků). Co jsem s ní naposled mohla mluvit, říkala, že se chce odpoutat od světa internetu, blíže řečeno sociálních stránek. Neřekla na jak dlouho, ani jestli se vrátí na blog. Prostě vše nechala zahalené mlhou, přičemž čeká na vítr, který jí odhalí, co bude dál. Sice s ní budu v kontaktu přes dopisní papír (těším se na to), ale čekejte tak dobré ti měsíce (možná déle), než se dozvíme, zda bude pokračovat.


Taty, dříve jsme spolu mívaly blog. Jenže ty časy bývaly. Momentálně si už moc nepíšem, ale žádný takový pokus jako Darlie-m, takže si domnívám, že důvody budou podobné mým.


Nevím, kdy holky začnou psát, a já se budu snažit o jeden dva články měsíčně (není to moc, ale aspoň něco). Takže závěr, blog bude mít omezenou aktivitu.