Proč sis ze mě udělala tu tajemnou osobu?

10. ledna 2015 v 19:19 | maya |  Téma týdne


Známe se už pár let. Pokaždé, když ti pohlédnu do očí, vidím tvou snahu mě pochopit. Je to roztomilé, vždy se musím smát, jak jsi milý a neúspěšný pochopit mou podstatu. Vím, rád zkoumáš lidské nitro, pěkně se v tom vyžíváš, jenže jednoho dne oba o tom víme tě to zkoumání přestane bavit u jedné osoby a jdeš si najít novou oběť.

Už několik holek jsem viděla odejít s pláčem a nenávisti vůči tobě a zahořklostí vůči mně. Ale co já jsem udělala špatného? Jen se s tebou občas vídám. Moc dobře víš, že miluji tvé vyprávění a jsem schopna tě poslouchat celé hodiny. Ano, na tuhle záhadu jsi přišel. Radši lidem naslouchám, o čem mi chtěj povědět, než abych mluvila já sama. Přesto občas o svých přítelkyních vyprávíš, jak o kurvách, skoro jako by jsi k nim neměl žádný cit a šlo ti jen o jedno. Nejhorší na tom je, že tomu i začínám věřit. Přesto tě omlouvám: ,,On hledá tu pravou, jen špatným způsobem."

Moc dobře znám tvou povahu, pokud se věci nedějí podle tvého, jsi bručoun a dokážeš se dosti ošklivě naštvat. Dobře aby, jsi se tak rozčílil, a neviděl, ani neslyšel, se ti často nestává. Přesto pokud se ti to stane, málo kdo tě uklidní. Navíc většinou vyhledáš mě. Proč? Navíc na člověka, který tě vytočí, jsi schopen vážně ošklivě napadnout ho slovně, sice ne sprostě, ale ty víš na jaké citlivé místo zaútočit, aby to co nejvíce bolelo. Snad se žádnou holkou jsi ses nerozešel v dobrém.

Proto se tě ptám, proč sis vybral mě? Abych ti naslouchala? A až najdeš, co jsem za osobnost člověka, co uděláš? Též mě nemilosrdně odkopneš a řekneš mi: Běž si, kam chceš? Víš, já jsem na tebe už fixovaná, zaujal jsi mě svou povahou, znám tě. Miluješ jakýkoliv sport a snaží se v každém vynikat. Ráda se koukám na tvé pokusy být ten nejlepší. Možná tohle na mně také nechápeš. Netušíš, proč zbožňuji pozorovat sportovce, při jejich duševních bojích o nejlepší výkony? Pokaždé se na mně koukáš nechápavě, přitom tušíš, že jsem dříve sportovala a že jsem to milovala. Přesto se nikdy nezeptáš.

Snad ty sám chceš, abych pro tebe zůstala tajemnou osobou? Vím, máš hodně otázek, ale nikdy se nezeptáš a já nikdy neodpovím. Možná je to osud, nebo nechceš ztratit přítele... Nwm, na tuhle otázku prozatím neznám odpověď, přes všechno tuším důvod.

Nikdy jsi se mne nedotknul víc, než bylo potřeba a to není tvým zvykem. Chováš se ke mně ochranářsky, ikdyž to není potřeba, spíše nazbyt. Jako by jsi měl strach, že mě od tebe, kdokoliv může odloučit. Nebo proto, že přestaneš mít svou hračičku, na prozkoumávání? Proč pořád držím propast mezi námi? Proč si pro sebe ze mě děláš tajnou osobu?

Nevím co s tebou... Oba víme, že za dva roky se rozejdeme. Máme v životě jiné plány. Přes to všechno tu sedím a dumám nad tebou. Řekni, co chceš? Proč mi nikdy nedovolíš se tě dotknout jinak než kamarádsky? Když to vzdám s tebou. Proč odrazuješ ostatní kluky ode mě? Řekni co chceš... 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gabriela Vinterová Gabriela Vinterová | Web | 10. ledna 2015 v 20:11 | Reagovat

Snad to chápu správně a přeju hodně štěstí. Ne jak v mým případě...

A taky je to krásně napsaný :)

2 chantalumbrella chantalumbrella | Web | 10. ledna 2015 v 21:39 | Reagovat

Dokonalé, netradiční!

3 Elis Elis | Web | 13. ledna 2015 v 20:13 | Reagovat

Krásně napsané, jedno z nejlepších zpracování tajemné osoby...

4 kaja kaja | Web | 16. ledna 2015 v 19:08 | Reagovat

Tak teraz neviem či je to príbeh alebo realita ? Každopádne ak je to reálne, tak ti prajem veľa šťastia, úprimne ten chlapec je veľmi zvláštny a nvm či by som s niekým takým dokázala byť...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama