Výmluva, když na mě přijde období zapomínaní

16. února 2015 v 18:58 | maya |  diary*Maya

Vážně miluji, když na mě přijde období, že všechno všude nechám, nebo když mi někdo něco řekne a za pár minut stejně nevím, co mi to vlastně pověděl. Či týden se učím na zkoušky, a když přijde den D, tak vím naprostý kuloví, proto všechno převádím na neutrální téma, když něco řeknu, nemusím to zas tak extrémně podělatal, aby z toho byla nedostatečná.

Dobře, jen málo kdo ví, že takovíhle období mívám, jelikož pokud to jde, vše házím na dyslexii, dysgrafii a kdo ví, co ještě na těch mích papírech je. Když se to vezme sem a tam, tak dosti toho zneužívám a záleží na osobě, jak moc mě nechá dovolávat se na dys. Přiznejme si, tohle by mi neměli dovolit. Jsem na gymplu, kde mám jen tři trojky na vysvětčení a najednou po půl roce chci nějaké výhody, které jsem před tím nevyžadovala vůbec. Teď to vyznívá, že chodím do prvního ročníku, tak se prosím nenechte mýlit, doškrábala jsem se až do třeťáku a mám nakročeno i do dalšího ročníku.

A proč vlastně píši článeček o ničem? Jelikož jsem už po čtvrté po sobě za minulých čtrnáct dní nechala veškeré učivo v lavici ve škole.!! A teď se najednou divím, že se nemám z čeho učiti a narychlo vyhledávám materiál přes net. Samozřejmě nejde to zrovna nejlépe, skoro z toho až pláči. Momentálně si v duchu nadávám, proč jsem tak blbá a podobně. Vezmeme-li do úvahy to, že všechny písemky a podobné věci, si poctivě zapisuji do diářku, který neustále nosí při sobě, a každý pět minut se do něj dívám.

Takže shrnutí, pochybuji, že vše dohledám na internetu, takže vezmu starou dobrou písničku: ,,Já mám papíry na tohle a támhle, tak mě nechte na pokoji." Teď záleží na ostatních, zda to vezmou, jestli ano budu vysmátá, když ne, holt za blbost se platí.

Článek maximálně o tom, že člověk, který už ani nepotřebuje papíry na různá dys je zneužívá a ten kdo by je vážně potřeboval, je nemá. Či má, ale stydí se za to (tak to můj případ fakt není )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama