Z člověka se stává mrtvola

27. března 2015 v 17:53 | Rebecca |  Rebecca
Lidi moji zlatí, já jsem se proměnila v mrtvolu. Vlastně, když se dívám po svém pokoji, připadám si jako v mauzoleu ... nebo na smetišti. No dobře, neuklízela jsem, ale mám pro to pádný důvod.
Minulý týden jsem jela na čtyři dny do Paříže (sama, hold krize). Zima jako pr*el, foukal studený vítr a já se u Eiffelovy věže klepala, i když jsem na sobě měla dva světry a zimní bundu. Každopádně, dvě noci v autobuse s rozbitým topením a další dvě noci na pokoji, kde jsem naspala osm hodin (dohromady za dva dny). Zážitky jsou dobré, vážně, jen ta únava mě dohnala.
Přijela jsem v neděli odpoledne a druhý den hopla do školy. Já jsem se asi zbláznila.
Pořád si pamatujete, jak jsem se vám tu popisovala minule? No dobře, přidejte tmavé kruhy pod očima, šedivou kůži a blond trčící do všech stran (člověče, jak to ty vlasy dělají?). Přidejte účení, vyřizování na úřadech a podobné nesmysly. Takže se mi nemůžete divit, že začínám mít chuť na vaše mozky .... Muhahahaha.
Ne, kecám (spíše se mi chce zvracet nad tou myšlenkou).
Každopádně, na víkend to taky nevypadá nejlépe. Velký test z fyziky (na kterou jsem tupá jako poleno), velký test z francouzštiny (neumím zase slovíčka), velká písemka z dějepisu (jo, ten mi tolik nevadí), velká písemka ze Zsv (pro ty nechápavé - základy společenských věd - něco jako občanka) a nesmím zapomenout na zkoušení z biologie a z chemie (tam jsem si dnes nechala dát kouli). Jo, ty tři dny mě asi zabijí.
Takže, až to se mnou sekne, přála bych si být zpopelněna a popel rozprášen na nějakém pěkném zámečku ... jo a jako květiny bych chtěla konvalinky.
No, já budu končit. Tentokrát se slovy: "Sláva vítězům, čest mrtvolám, co slintají nad tvou hlavou."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 28. března 2015 v 9:35 | Reagovat

To tě obdivuji, ty si jen tak odskočíš do Paříže, to je bezva, já se tam chystám už dlouho a pořád nic... škoda, že ti nevyšlo počasí, ale i tak Paříž je prostě Paříž, jinak doufám, že s tebou nic nesekne, že přežiješ všechno...

2 cakakubra cakakubra | 20. dubna 2015 v 13:11 | Reagovat

[1]: Jsem naživu, díky za tvoji starost :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama