Květen ...

20. května 2015 v 12:49 | Rebecca |  Rebecca
Původně jsem měla v plánu vám tu psát příběhy, ale nakonec toto vyjadřování citů přímo a vědět, že to čte někdo, koho osobně neznám a nezná mé okolí (tedy, snad to někdo takový nečte), mi přijde mnohem milejší a zajistí to, že vám budu psát pravidelně - podle úmluvy podepsanou vlastní krví za svitu celého měsíce ... ne, to je něco jiného :D. Každopádně, jednou do měsíce tu něco bude (jak jsem kdysi slíbila, že?). A nevím proč, ale nejraději je píšu ve škole, kde si mě nikdo nevšímá, co dělám na počítači, než-li doma, kde je mnoho jiných věcí, které mě rozptylují ... jsem divná, já vím.
Jo, to by byl takový úvod.
Každopádně, proč dneska píšu?
Květen ... měsíc plný lásky a zamilovaných. Kdyby jen svatý Valentýn byl v květnu, byl by to opravdu měsíc zamilovaných. Polibek na prvního máje ... Spousta volna díky státním svátkům, výletům, exkurzím anebo maturitám (kdyby to četl nějaký maturant ... hodně zdaru, příští rok to čeká mě), takže hromada času být se svou drahou polovičkou. Jak říkám, měsíc plný lásky pro zamilované ...
... a depresí pro ty, co zamilovaní nejsou. Zatraceně, nesnáším, když je květen, zvláště, když jsem sama! Vidět své kamarády na různých akcích, jak jsou se svojí polovičkou ... asi tušíte, kam tím mířím a uvědomit si, jak jste na tom vy, jo, to bolí, hodně to bolí.
Neříkám teď nic o tom, že byste neměli být se svým přítelem/přítelkyní na veřejnosti a dokazovat, že jste spolu, to určitě ne. Na vašem místě bych udělala to samé. Je to můj problém, že nejsem s nikým.
Proto je tu ale květen. Díky mým depresím ve většině případů napíšu tu nejlepší část mého příběhu, učím se daleko víc, chodím více ven s kamarády, jen proto, abych nebyla v depresích. A když jsem s kamarády, nutí mě to chodit ven s nimi častěji a častěji.
Nakonec, díky květnu jsem možná hodně často v depresích, na druhou stranu jsem více aktivní, než-li jindy.
A co vy? Jak vidíte květen vy?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 21. května 2015 v 7:58 | Reagovat

Hezký článek a nutí k zamyšlení... květen má ráda, těším na první májový polibek a možnost se toulat přírodou... květen mě nabíjí optimismem, jako začátek něčeho krásného a zatím neznámého a já mám ráda překvapení...

2 Rebecca Rebecca | 30. června 2015 v 10:23 | Reagovat

[1]: To je hezké :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama