Takže, co mám v hlavě?

23. září 2015 v 18:45 | Rebecca |  Rebecca
Takže mám psát, co mám zrovna v hlavě? No, tak jo: ..... ano, to mám zrovna v hlavě :D.
.
.
.
Nepovedenej vtip? Vy fakt nemáte smysl pro legraci!
No tak dobře, prostě se mi nechce momentálně nic moc rozebírat. Škola? No děs. Ve čtvrťáku si připadám, jako kdyby mi právě do obličeje vybouchla bomba. Všude se na mě něco valí, rychle se musím rozhodovat a podobně.
Co je ale na tomto měsíci pozitivního? Inu, ... mám řidičák, závěrečky úspěšně dokončeny na první pokus (i když podle komisaře bych měla ještě několik měsíců trénovat). Co je doma, to se počítá, ne?
A jak tak vidím, tak jsem se zase rozhodla o něčem přemýšlet. Krucinál, lidi, vy jste ale strašní manipulátoři. Dokonce i ty, Mayo, představ si, že už jsem fakt napsala přes 18 stránek A4 za necelé dva dny poté, co jsem si přečetla tvůj komentář. Holka, jestli ty nebudeš v budoucnu diktátor, tak už nevím, co s tebou :D.
Ale víš co? Možná to sem nakonec dám, ostatně, když ses i ty donutila napsat si sem charakteristiku děl na maturitu, které já z většiny vůbec ale vůbec nevyužiju (díky moc, mimochodem :D).
Hm, ... těch teček a smajlíků je tady nějak moc.
Že by to chtělo nějaké depresivní téma? Ne, to už by se rovnalo sebevraždě, koneckonců, už v té depresi tak trochu jsem. Ale to ostatně celý září.
A jak si to zase tak zpětně pročítám, tak zjišťuju, že zase melu blbosti.
Končím, to nemá cenu. Asi se vrátím k psaní příběhů, jak mě Maya "přemlouvá" (ve skutečnosti mě zmanipulovala, kdybych to mohla dokázat, tak bychom se viděli v soudní síni :D).


PS: tento článek nemá nikoho urážet, to byste poznali z tónu mého hlasu, ale jelikož nejde o verbální projev, budete se muset spokojit s tímto várování. Zatraceně, jak vám škola dokáže totálně změnit slovník, je až neuvěřitelný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maya maya | Web | 11. října 2015 v 14:20 | Reagovat

Nwm jak ty, ale já o žádné manipulaci nevím :D jen tě pokaždé hezky prosím, ať něco napíšeš na blog. Tak jaká manipulace? :D
Jinak gratuluji k řidičáku :D. Mě doporučili ať si cvičím teoreticky předpisy, když jsem poprvé neprošla a podruhé jen taktak udělala písemný test. :D Jinak řídím, jak největší bourák /přeberte si to lidi jak chcete/

P.S: Pokusím se Rebeccu donutit aŤ tu napsanou povídku ukáže světu! Teprve teď zažije pořádou manipulaci (kterou na mě svádí) :D Muhahaha xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama