Říjen 2015

Pentatonix-Sing

19. října 2015 v 18:12
Bohužel dohnalo mě nachlazení dohnalo? Ono má nožky? Nekecej můžeš si za to sama!!! Samo o sobě by to nebylo nijak špatné, prostě pár dnů v posteli. Jenom že bacha já vžd potřebuji něco extra! Kdyby si nešla na stužkovák a zůstala v posteli vše by bylo OKá. Mám šílenou zamrzlou rýmu ach ty tvoje větné spojení a jelikož z toho dost bolela hlavička, bylo nutné navštívit paní doktorku. Velice potěšila a předepsala antibiotika na týden lidičky já snad umřu nudou!!! Fajn to ne, jelikož jsem objevila kouzlo youtube :3 Z toho vyplývá, budu otravovat Rebeccu :D slibiji na smrtonoše, že z ní už konečně vymámím povídku :P a pak nějk prolízám ytb.

A jak se tak po něm courám, zjišťuji že Pentatonix vydali novou písníčku Sing . Je to úplná bomba!! A vlastně vám jí teĎ budu cpát :D Vím jsem milý člověk:* Takže jí sem musím dám...Velký aplouz je zde!!

Tutorial-Lolita (pink colour)

11. října 2015 v 13:49 | maya |  Japonsko
Náhoda mi do cesty postavila tutorial, jak vytvořit tohle slovo zní divně, určitě se dá najít mnohem vhodnější výraz, tak kdyby jste na nějaký narazili zanechte v komentářích :D ze sebe Kawaii Lolitu^^

Navíc je skvělé, že je to v češtině :) Autorkou videa je (b)vloggerka Stylewithme pravím jménem Míša. Doporučuji zhlédnout stojí to za to :) aspoň pro inspiraci.