Prosinec 2015

Veselé Vánoce

24. prosince 2015 v 10:10 | Rebecca |  Rebecca
Ano, moje aktivita na tomto blogu byla mírně řečeno otřesná. Proto prosím, kameny na moje ukamenování si nechte na jindy a teď si přečtěte, co mám na srdci.
Asi nejvíce bych vám chtěla popřát krásné Vánoce, hodně dárků, hodně volného času s vašimi nejbližšími a mnoho sil do příštího roku, protože já i Maya tu sílu určitě budeme hodně potřebovat. Nezapomeňte pít na Silvestr s mírou (nebo Mírou?), ať se neprobudíte příštího poledne s mizernou kocovinou a šílenými fotkami a videi na Facebooku. Dbejte hodně na svoje zdraví, protože to moje je už dva týdny mimo město a ještě se mu nechce vrátit (no, na to že za pár dní hraju divadlo a hlas se mi ještě nevrátil, jo, to bude sranda :D).
Jo, a málem bych zapomněla na to nejdůležitější: zůstaňte tu s námi i příští rok.

Hm

14. prosince 2015 v 17:17 | maya
DLouho jsem přemýšlela, co s tou otřesnou aktivitou. Nenápadem o čem psát. Možná proto jsem dostěla k tomu, že si zde jednoduše udělám databázi knih, které jsem četla. Ano pozorní si jistě všimli, že už je tu i má maturitní četba, kterou bych měla z aktualizovat, jelikož jsem si pár knížek prohodila.
Rubriky které tu jsou od začátku nezaniknou, budou tu stále, ale s největší pravděpodobností neaktivní. :) Takže lidi, z tohoto blogu se stane můj seznámek knih, které jsem četla, a určitě je budu hodnotit, abych věděla zda se k nim mám ještě vůbec vyracent na opětovné přečtení :3
Tak to je vše, akorát tu ještě zanechám jedno video z youtube. Písnička se mi moc líbí, a naprostý nezajém, kdo ji nazpíval a další drby kolem ní. Jde mi pouze o hudbu a text....