Den 1

22. června 2016 v 19:27 | maya |  Cesta o 20 kg míň
Probuzení do dnešního dne nebylo zrovna dvakrát radostné, proč? Zaprvé pro probuzení 6:45 jsem musela použít budík. Zadruhé v 7:00 v bytovce vypínali elektřinu a já jsem si z nějakého nesmyslného důvodu usmyslela udělat ke snídani ovesnou kaši. Pořád nechápete? Ovesná kaše se vaří, domácí trouba je na elektřinu a vše se muselo stihnout udělat do sedmy. Jako bylo to jen tak tak... Už bych stahovala zahřívání, když náhle elektrika nikde. :D Naštěstí, snídaně hotova a já si gratulovala, že nakonec tohle brzké vstávní nebylo zahozeno. (Momentálně jsem si navykla vstávat kolem 9, proto se mi nezdálo tohel vstávání :D )
Ovesná kaše (mléko, ovesné vločky, třtinový cukr, jalko)*stroužky jablka, mák
+ citronovo-zázvorový čaj (0,75 l )
A co se dělalo, když nešla elektřina? V pokojíčku jsem utřela prach asi tak po 2 měsících, ano byla to celkem kýchací práce, ale je z ní dobrý pocit. Následně bylo umyto nádobí, zameteno, vynešen koš. Samozřejmě jsem si četla knihy od Irwina Shaw Mladí lvi. Jsem z ní naprosto unešena. No a když zabloudím do děje knih, samozřejmě u toho piji čaj = zlozvyk. Vypito 1l Echinaceový čaj.
V 9:30 přišel čas na svačinu v této podobě:
Bílý chléb, lučina, nať jarní cibulky, okurka
Možná vám vrtá v hlavě, proč svačina byla tak brzy. Šlo o to, že na 10 hodinu jsem byla s kamarádkou domluvená na brusle. Sice se moc nenajezdilo cca 2 km, ale neskutečná legrace, pohoda žádný stres. Co více si přát? Po bruslých jsme ještě šli na město si pokecat, mě ani jí se nechtělo domů. Popíjel se Broskvový čaj 1l
Návrat do bytu byl kolem 13:00. Milým překvapením se stalo funkčnost elektrické energie. Vždyť v rozhlase hlásili až do 15:00, ne?
ryzeto s kukuřicí, hrachem, králičí maso + rajčata s bílou paprikou
Následovalo hodinové čekání na rodiče, kde sem ji ohřála jídlo. A následovalo hurá na zahradu, kde se zalívali květi v truhlíku, slunění se. Využití orbitreku na 10 minut, bohužel na stroji musím poslouchat nějakou hudbu, jinak nemám šanci na nim vydržet běžet, jinak 10 minut z toho důvodu, aby si tělo zvyklo a nešlo do šoku.
Kedlubny (dělono se s rodiči)
Následovala svačinka kolem 16:00. Pak jsem si šla číst Mladé lvi, či brouzdat po internetu na mobilu. Pěkně jsem si při tom ležela na sluníčko a chytala barvičku. S mamkou se klasicky vypila jedna Ledová káva. Kolem 18:00 jsem šla domů, kde se našla Gyrosová klobása + salát se zálivkou+ bílý rohlík. Což mě celkem štve, ale celkově den považuji za úspěch, aspoń v tom ohledu, že jsem byla schopna dodržovat program a nejedla každou hodinku :D Snad to tahle vydrží dlouho :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama