2 zimní anime

9. ledna 2018 v 18:16 | maya
Po dlouhé době nic nedělání, jsem si řekla: "Sakra mohla bych na web www.anime-manga.cz napsat nějaký článek!" Plná nadčení odhodlání se dávám do vymýšlení témy. Moje uvažování, vánoční anime už byli vydání o vánočních svátcích, ale počkat !! 9.února 2018 začínají v Pchjongjang začínají zimní olypijské hry! Bylo by super tedy najít nějaké zimní sporty! Super téma mám... Celá nadšená ze super nápadu jdu hledat na myanimelist.net i na youtube zda nejsou ukázky. Hádejte co najdu....Najdu velké prd!!!
Bezesrandy našla jsem jen dvě anime! Navíc jsou obě z prostředí krasobruslení a jedna je sakra profláká hitova loňského roku! Ano hádejte! Určitě jste to dali! Je to Yuri! on Ice, kdo to sakra nezná? Či spíš, kdo neslyšel o tom názvu, neviděl aspoň ukázky, neslyšel aspoň něco o ději?? Já tu anime neviděla, ale tolikrát jsem o ní slyšela o ní lidi povídat si, viděla cosplaye i crossplaye, slyšela hudbu z ní... že ani nemám náladu se na ní koukat.
No druhou neznám.Její název je Ginban Kaleidoscope, v češtině není...takže bych v rámci výzku se na ní stejně musela podívat, takže hurá do angličtiny (upředňostnuji čj, jelikož mi aj občas/často nedochází vtípky, hlubší podtext děje)...další problém nelíbí se mi krestba, což u mě je celkově problém, málo kdy vydržím u anime, u které se mi nelíbí její krestba + sere mě hlavní postava.
A nic dalšího jsem nenašla. Pouze vysvětlení bylo na jednom fóru, víte japoncům moc zimní sporty nejdou pokud nepočítáme krasobruslení. Tak proč by dělali anime o ledním hokeji? Hlavně že je anime o americkém fotbale, tam náhodou také namají ztrátové zisky?...Upřímně jsem zničena, mám nápad, mám chuť psát a japonci (dobře nejsou jen japonci, kdo dělá anime, ale většina je z Japonska) mě úplně rozcupali. Naneštěstí žádní úžasný nápad nemám... Pouze se dohledala manga o hokeji Yuke!!Nangoku Ice Hockey Bu, má 23 volumes (kolik chapters jsem radši nedohledávala), žádného překladalete nedonutím k překladu! Chápu je toho hodně, navíc je starší z roku 1991 prní díl, nemá ani nic moc kvalitní kresbu...Chjo proč na mě vše ukazuje prostředníček?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama